Kas ir tie cilvēki, kas var iegūt ātro aizdevumu?

Te ir viena liela šāda veida aizdevumu priekšrocība – gandrīz ikviens var izmantot ātro aizdevumu! Atšķirībā no citiem tradicionālajiem aizdevumu veidiem, ātrajam aizdevumam nav pārāk daudz ierobežojumu par to, kurš var to izmantot. Viss, kas Jums tiešām ir nepieciešams, ir izpildīt četras pamatprasības, kam lielākā daļa ātro aizdevumu uzņēmēju Austrālijā pievērš uzmanību. Tie ir šādi:

 

  • Jums ir jābūt regulāram ienākumu avotam.
  • Jums ir jābūt pilngadīgam – vismaz 18 gadus vecam.
  • Jums ir jābūt esošam bankas kontam.

Kāds Jums liekas šis saraksts? Es domāju, ka šis saraksts ir diezgan vienkāršs. Man Jums jāsaka, ka tomēr vissvarīgākais šajā sarakstā ir tas, ka Jums ir regulārs ienākumu avots. Jūs zināt, ka ar parastajiem aizdevumiem, Jums ir jāveic kredītvēstures pārbaude. Tas varētu aizņemt ilgu laiku, un Jūs, iespējams, galu galā neiegūtu aizdevuma apstiprinājumu. Ar ātro aizdevumu, tomēr, Jums nav nepieciešams iziet kredītvēstures pārbaude. Faktiski, ātro aizdevumu aizdevējiem tas nav nepieciešams. Tomēr tiem joprojām ir nepieciešama pārliecība, ka Jums būs iespēja atļauties aizdevumu un atmaksāt to atpakaļ. Tas ir mērķis, kam kalpo prasība nr. 3. Tas ir iemesls, kāpēc Jums ir jābūt pārliecinātiem, ka Jums ir regulārs ienākumu avots. Ja Jums ir darbs, tad Jums nav par ko uztraukties. Ja Jūs strādājat sev – ja Jums pieder savs bizness – tad Jums vēl joprojām ir regulārs ienākumu avots. Viss, kas Jums jādara, ir jāsniedz ātro aizdevumu aizdevējiem nepieciešamie pierādījumi par Jūsu ienākumiem. Tās varētu būt vai nu Jūsu jaunākās algas lapiņas, vai Jūsu finanšu pārskats.

Kad ņemt?

Tātad Jums nekad nav bijis ātrais aizdevums, un Jūs domājat par tā izmantošanu. Jūs esat redzējuši kā Jūsu draugi tos izmanto (vai ļaunprātīgi izmanto). Jūs esat dzirdējuši visu veidu lietas par ātrajiem aizdevumiem un Jūs neesat pārliecināts, vai tie ir domāti Jums.

Scenārijs nr. 1. Ir ceturtdiena. Jums nav naudas, un algas diena ir vēl pēc 8 dienām. Jūsu kredītkartes ir izsmeltas. Jums rītvakar ir ieplānots randiņš ar savu nozīmīgo otro pusīti. Jūs esat rezervējuši galdiņu lieliskā restorānā un pēc tam esat nolēmuši doties uz mīļākajiem klubiem. Viss, kas Jums nepieciešams, ir nauda perfektai naktij. Jūs nevēlaties, lai Jūsu draugi zinātu, ka Jums nav naudas, tāpēc Jūs nevēlaties lūgt viņu palīdzību. Jūs zināt, ka viss, kas Jums jādara, ir jāaizpilda ātrā aizdevuma pieteikums, un, ja tas tiks apstiprināts, Jūs saņemsiet 500 savā kontā jau nākamajā rītā. Tas ir viegli izdarāms. Jūs dodieties pie sava datora, un atrodiet ātro aizdevumu mājas lapu. Nekas nevar sabojāt Jūsu piektdienas vakaru.

Bet vai scenārijs nr. 1 ir pareizais lēmums? Ātrie aizdevumi nav paredzēti tam, lai palīdzētu Jums izklaidēties. Tie ir ārkārtas situācijām. Nauda randiņam nav labs iemesls, lai iegūtu ātro aizdevumu. Kā parasti, Jums vajadzētu vienmēr maksāt skaidrā naudā par izklaidēm. Pat neizmantojiet kredītkartes, lai maksātu par izklaidēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *